Connectis_ smart way to technology

Od założenia firmy minęło ponad 21 lat. Zaczynaliśmy skromnie, ale teraz mamy Klientów w 14 krajach na całym świecie.

Specjalizujemy się w outsourcingu specjalistów oraz całych zespołów IT. Stworzyliśmy Connectis_cloud – bazę specjalistów IT oraz system zarządzania współpracą z nimi. Dostarczamy również gotowe produkty w modelu Managed Service. Pracujemy ściśle z klientem w tygodniowych lub dwutygodniowych sprintach.

Zatrudniamy 350 osób, dziesięć razy tyle współpracuje z Connectis w oparciu o B2B.

  • Dajemy przestrzeń, w której Klienci i nasi Specjaliści mogą wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania IT. Dużą wagę przykładamy do dynamicznego zarządzania projektem. Zawsze wiemy, jaki jest finalny cel projektu, ale jeśli w trakcie procesu pojawią się nowe możliwości – korzystamy z nich.

  • Nie ma dwóch takich samych projektów. Najlepsze rzeczy powstają w żywym procesie ciągłej zmiany, dlatego na każdym etapie projektu zachowujemy świeże spojrzenie z jednoczesną dbałością, aby klient miał poczucie kontroli nad kierunkiem procesu.

  • Na zmieniające się otoczenie biznesowe reagujemy na bieżąco. Pracujemy tak, aby móc korygować początkowe założenia projektu. Osiągamy to dzieląc całość procesu na mniejsze odcinki, co daje możliwość szybkiej reakcji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na tym polega Smart way to TECHNOLOGY_

-ceo

Connectis_ w liczbach

14 krajów
średnio 18 ofert pracy dziennie
lat doświadczenia w IT
66 litrów świeżej kawy wypitej dziennie
350 zakontraktowanych ekspertów IT
60 000 ekspertów IT