Nie szukamy bohaterów,
szukamy developerów!

Znajdziemy projekt idealnie dopasowany do Twoich kompetencji i potrzeb, a Ty skupisz się na tym co robisz

#najlepiej

Prześlij nam swoje CVWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa (dalej jako "Connectis") w zakresie podanym przeze mnie w formularzu rejestracji oraz przesłanych przeze mnie w CV w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Connectis.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Connectis (w zakresie podanym przeze mnie w formularzu rejestracji oraz przesłanych przeze mnie w CV) pracodawcom współpracującym z Connectis  w celu weryfikacji kandydatur.
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Connectis Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, e-mail: office.pl@connectis.pl. Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: IOD@isecure.pl).
Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacji, a po wyrażeniu zgody w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz w przypadku wyrażenia odrębnych zgód - w celach objętych oświadczeniem na podstawie art. 6 ust 1 lit. a,, a w zakresie ew. wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe związane z uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko, a dane przetwarzane w związku z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych oraz w celach objętych odrębnymi oświadczeniami będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Connectis, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Connectis na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.
WYSYŁASZ CV
trafiasz do naszej BAZY SPECJALISTÓW IT
DOSTAJESZ ODPOWIEDŹ gdy tylko pojawi się projekt
dopasowany
do Twoich kompetencji
przechodzisz proces rekrutacji I PRACUJESZ W CONNECTIS