Modele współpracy

outsourcing specjalisty / zespołu it

Ten model pozwala zwiększyć zespół informatyczny o dodatkowych specjalistów bez konieczności zatrudniania ich na stałe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozumiemy specyfikę poszczególnych branż i idealnie dobieramy do nich eskpertów. Naszą zaletą jest elastyczność – oddelegowujemy dokładnie takiego specjalistę, jakiego potrzebujesz.

czytaj więcej

managed service

W tym modelu masz 100% pewność finalnych kosztów oraz elastyczną kontrolę nad projektem. Managed Service to model współpracy dopasowany do dynamicznego środowiska współczesnych firm. Powstał z połączenia zalet Body/Team Leasingu oraz Fixed Price. W modelu Managed Service projekt podzielony jest na mniejsze etapy (tzw. Sprinty, 2-tygodniowe), umożliwiając lepszą kontrolę oraz szybkie reagowanie, na zmieniające się cele biznesowe.

czytaj więcej

Biznesowe modele współpracy

time & material

cena wynika z miesięcznych rozliczeń na podstawie raportów świadczenia usługi, prowadzonych w Connectis_cloud (realny czas poświęcony na pracę nad projektem)

2-tygodniowy sprint

prace nad projektem prowadzone są w 2 tyg. sprintach, sprint ma stałą cenę ustaloną przed startem projektu w zależności od kompetencji i wielkości zespołu IT

fixed price

cena wraz z zakresem i harmonogramem prac ustalana jest przed startem projektu

Jak pracujemy?

off-site

w tym modelu wszystkie zadania wykonywane będą dla Ciebie zdalnie z jednego z naszych biur z możliwością spotkań w siedzibie Twojej firmy

on-site

nasi specjaliści mogą pracować również na miejscu w Twojej siedzibie

najpopularniejsze technologie w jakich pracujemy

Korzyści dla Ciebie

Dzięki współpracy z nami możesz zająć się rozwojem swojego biznesu – my dostarczamy Ci do tego narzędzi. W zależności od swoich oczekiwań wybierasz model współpracy. W każdym z tych modeli nad kontrolą, raportowaniem, bezpieczeństwem i terminowością pracy czuwa dedykowany Project Manager oraz Connectis_cloud.

  • pracują dla Ciebie doświadczeni specjaliści
  • Twój zespół może zająć się tym, w czym jest dobry
  • oszczędzasz czas związany z rekrutacją
  • zmniejszasz koszty projektu
  • zmniejszasz wydatki na sprzęt i oprogramowanie
  • masz mniej spraw kadrowych
  • pracujesz na SLA, masz gwarancję jakości
  • masz ciągły podgląd na postęp prac

Pracując z Connectis_ masz pisemną gwarancję dotrzymania każdego z 6 naszych standardów.

jakość

Gwarantujemy Ci dostarczenie ustalonego poziomu jakości usług, zgodnie z wymaganym poziomem SLA. Nasza gwarancja jest zabezpieczona finansowo.

kontrola

Dzięki wspólnie wypracowanemu modelowi współpracy w pełni zabezpieczamy Twoje interesy, między innymi poprzez Connectis_cloud.

bezpieczeństwo

Nasi specjaliści zobowiązani są do przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa informacji, Twoje dane są zabezpieczane przed dostępem niepowołanych osób.

elastyczność

Dostosowujemy zespół na bieżąco, w zależności od dynamicznie zmieniających się potrzeb w Twoim projekcie.

przejrzystość

Masz możliwość ciągłego wglądu w postęp pracy i jakość ich wykonania. Dzięki temu doskonae wiesz, za co płacisz.

mierzalność

Każdy realizowany przez nas projekt kończy się audytem – zestawieniem kosztów, korzyści oraz jakości usług.