C_school to zaawansowany kurs Java, który nauczy Cię wszystkiego od podstaw, przygotuje Cię do pracy w IT i będziesz mógł uczyć się w wybranym przez siebie trybie – kiedy Ci odpowiada! A to wszystko za darmo. Brzmi zbyt dobrze, chyba musi być jakiś haczyk? W tym poście dowiesz się jak udaje nam się zapewnić finansowanie i zachować najwyższy poziom nauczania naszego kursu – bez żadnych haczyków.

Czym jest C_school?

Możliwe, że już słyszałeś o C_school, ale jeśli nie – wszystko Ci wyjaśnimy. C_school to kurs developerski stworzony przez Connectis, podczas którego nauczysz się programowania w Javie od podstaw. Poza tym kurs realnie przygotuje Cię do pracy w IT – nauczymy Cię również współpracować z zespołem, komunikować się i organizować swoją pracę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programie kursu Java w C_school odwiedź naszą stronę internetową.

Dlaczego nauka w C_school jest lepsza od innych szkół programowania?

Jesteśmy firmą IT, która działa na rynku od ponad 20 lat. Zatrudniamy programistów i budujemy zespoły IT dla naszych klientów. To, co wyróżnia nas od innych, to nasze doświadczenie i wiedza oraz znajomość branży. Wiemy dokładnie czego oczekują pracodawcy od programistów i przygotowaliśmy program kursu C_school właśnie z myślą o tym, aby zapewnić Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia pracy. Co więcej, najlepszych studentów zatrudniamy od razu w Connectis do pracy w projektach naszych klientów z Polski i całego świata.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nauce w C_school, programie nauczania i trybie nauki przeczytaj nasz post o tym jak wygląda nauka programowania na kursie Java w C_school.

Jak to działa?

C_school to więcej niż zwykły kurs programowania. Dbamy też o rozwój umiejętności miękkich naszych kursantów – pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów, myślenia analitycznego. Chcemy, żebyś po ukończeniu kursu mógł od razu zacząć pracę w IT jako pełnowartościowy członek zespołu projektowego. Jak to działa? Dlaczego kurs C_school jest lepszy od innych kursów programowania i dlaczego jest darmowy? Zacznijmy od zrozumienia jak działają inne szkoły i kursy programowania.

Tradycyjne szkoły programowania

Szkoły programowania zarabiają na sprzedaży kursów – to oznacza, że zależy im na jak największej ilości zakupionych kursów, a nie na jak największej ilości osób, które je ukończą. Bardzo często statystyki, którymi chwalą się szkoły i kursy kodowania dotyczą niewielkiej grupy osób, która ukończyła kurs. W praktyce oznacza to tyle, że po ukończeniu kursu w tradycyjnej szkole programowania nie będziesz posiadał wystarczających kompetencji żeby zacząć pracę w IT. Często takie szkoły i kursy nie zapewniają też programu, który zadba o rozwój umiejętności innych, niż techniczne, które są niesamowicie ważne dla pracodawców. To może znacznie utrudnić Ci znalezienie pierwszej pracy w IT.

Kurs programowania Java w C_school

C_school nie jest szkołą kodowania i różni się od innych nie tylko jakością kursu i programu nauczania, ale również ceną. Za naukę w C_school nic nie zapłacisz. Ale jeśli nie zarabiamy na sprzedaży kursów, jak możemy zapewnić Ci finansowanie i wysoki poziom nauczania? Connectis zajmuje się outsourcingiem programistów i budową zespołów IT. To oznacza, że zależy nam na zatrudnianiu najlepszych specjalistów. W C_school kształcimy młode talenty właśnie po to, aby później zapewnić im pracę w IT. Tym różnimy się od innych szkół i kursów programowania.

Dlaczego programowanie Java jest dobrym wyborem?

Język programowania Java jest przede wszystkim stosunkowo łatwy do nauczenia się przez osobę początkującą. Poza tym jest szeroko stosowany i stanowi dobry punkt wyjścia do poznawania innych technologii. Ponieważ mamy bardzo duże doświadczenie w branży IT i cały czas kontaktujemy się z pracodawcami i naszymi klientami, wiemy, że na osoby programujące w języku Java jest ogromne zapotrzebowanie. Dodatkowo, podczas kursu w C_school nauczysz się nie tylko programowania Java, ale również nauczysz się jak się uczyć. Dzięki temu, po ukończeniu kursu, będziesz mógł z łatwością nauczyć się innych technologii i poszerzać swoje horyzonty.

Stawiamy na naukę w praktyce i naukę poprzez doświadczenie

Program kursu C_school został stworzony tak, aby uczył nie tylko wiedzy technicznej. To tylko połowa sukcesu. Pracodawcy oczekują teraz od programistów, aby byli oni dobrze przygotowani do pracy w zespole, samodzielnie organizowali swoją pracę, umieli rozwiązywać problemy i zarządzać zmianą. Tego wszystkiego nauczysz się podczas kursu programowania w C_school. Wspólnie z innymi studentami będziecie rozwiązywać praktyczne problemy i dzielić się doświadczeniami, uczyć się od siebie nawzajem. Podczas kursu wykorzystujemy metodę nauczania peer to peer learning, która jest traktowana jako jedna z najlepszych metod nauki programowania. Dzięki temu będziesz przygotowany do pracy w projekcie od razu po ukończeniu C_school.

Kształcimy i zatrudniamy najlepszych programistów

Nasz sukces zależy od tego, jak dobrych programistów zatrudniamy. Co to oznacza? Oznacza to, że nasz sukces zależy od Twojego sukcesu. Dlatego właśnie pokrywamy koszty Twojej nauki i dbamy o to, aby program kursu Java w C_school rozwijał nie tylko Twój potencjał techniczny, ale również Twoją osobowość. Dzięki temu po ukończeniu kursu będziesz posiadał odpowiednie kompetencje i umiejętności do zaczęcia pracy jako Junior Developer.

Praca w Connectis po ukończeniu C_school

Zatrudniamy najlepszych specjalistów i takich właśnie kształcimy. Dlatego najlepszych kursantów C_school zatrudniamy od razu. Pewnie zastanawiasz się jak wygląda w praca w Connectis? Jako Connectis Developer będziesz pracował w zespołach doświadczonych programistów nad projektami największych firm z Polski i świata. Co więcej, ponieważ znamy rynek IT i zatrudniamy programistów od ponad 20 lat, doskonale znamy stawki rynkowe i potrzeby naszych developerów. Będziesz zarabiał tyle, ile osoby o podobnym poziomie zaawansowania, który po ukończeniu kursu Java w C_school będzie bardzo dobry. Dodatkowo zapewniamy szereg dodatków, które umilą Ci i tak przyjemną pracę.

Dlaczego miałbyś wybrać pracę w Connectis zamiast w innej firmie? Przede wszystkim, Developerzy Connectis pracują przy wielu różnych projektach dla znanych, dużych firm. Dzięki temu mają większe pole do rozwoju niż osoby, które pracują w jednej firmie w konkretnej branży. Poza tym, ponieważ zatrudniamy tylko najlepszych, możemy zagwarantować Ci, że będziesz pracował w zespole doświadczonych i ambitnych osób, a dzięki temu będziesz mógł ciągle się rozwijać i dzielić swoją wiedzą z innymi.

Co o pracy w Connectis mówią nasi developerzy?

Praca w Connectis jest ambitna, pełna nowych wyzwań i ciekawych problemów. Zdobędziesz masę nowych doświadczeń i poznasz niesamowitych ludzi. Dodatkowo, doświadczenie w Connectis będzie Twoją przepustką do dalszej kariery w świecie IT. Co mówią nasi developerzy o pracy w Connectis?

„Pracuję jako programistka w Connectis od wielu lat i miałam okazję pracować przy wielu super projektach. Poza rozwojem umysłowym, Connectis oferuje nam też możliwość rozwoju fizycznego – 2 razy w tygodniu chodzę z resztą zespołu na zajęcia sportowe z fantastycznym trenerem!”

-Ania, Java Developer

„Pracę w Connectis zacząłem 2 lata temu. To, co lubię w swojej pracy najbardziej to zespół, z którym pracuję. Cały czas uczę się czegoś nowego i nie czuję się głupio zadając pytania i popełniając błędy.

-Marek, .Net Developer

Jak mogę rozpocząć naukę w C_school?

Aby zostać studentem C_school i dołączyć do naszego kursu Java musisz wysłać nam swoje CV i wypełnić krótki test. Nie martw się – nie musisz umieć kodować. Test oceni tylko Twoje zdolności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Swoją aplikację możesz złożyć poprzez naszą stronę internetową.