MODELE WSPÓŁPRACY

Outsourcing zespołów/Specjalistów

Według twoich potrzeb – na określony przez ciebie czas i zakres pracy.

Współpracujemy z 80 tysiącami Specjalistów IT, z czego 3 tysiące z nich jest do naszej dyspozycji natychmiast.

Chcesz by pracowali dla Ciebie? Możesz skorzystać z usług konkretnych specjalistów lub całego zespołu. To alternatywa dla wewnętrznej rekrutacji, pozwalająca na elastyczną współpracę, zredukowanie formalności do minimum oraz precyzyjne dostosowanie oferty do twoich potrzeb kadrowych – na tak długo i w takim zakresie jak potrzebujesz.

MANAGED SERVICE

Pewność ostatecznych kosztów połączona z elastyczną kontrolą nad projektem.

Managed Service to najnowszy na rynku model współpracy, dopasowany do dynamicznego środowiska współczesnych firm.

Managed Service powstał z połączenia zalet Body/Team Leasingu oraz Fixed Price. Dzięki temu w jednym procesie możemy mieć zarówno wyraźną wizję celu, jak i elastyczność w kreowaniu rozwiązania, a wszystko to przy ciągłej kontroli kosztów. W modelu Managed Services projekt podzielony jest na mniejsze etapy (tzw. Sprinty), co pozwala nie tylko na lepszą kontrolę, ale szybkie reagowanie, jeśli zmienią się Twoje cele biznesowe.

FIXED PRICE

Pewność rezultatów połączona ze stałością kosztów.

Rozwiązanie sprawdzające się w każdej branży.

Pozwala realizować długofalowe projekty na najwyższym poziomie, bez potrzeby tworzenia własnego zaplecza IT, z kosztami ustalonymi na początku projektu. Bierzemy na siebie odpowiedzialność nie tylko za koordynowanie projektu, ale też za opiekę nad jego produktami i utrzymaniem efektów prac.

Poziom gwarancji SLA

Zakres Usług

Dostarczamy rozwiązań w zakresie: Rozwój Oprogramowania, Testowanie, Analizy Biznesowe oraz Systemowe, Project Office. W ramach naszej oferty możliwe jest skomponowanie dowolnej konfiguracji usług w najbardziej odpowiednim modelu współpracy.

Korzyści dla Ciebie

Dzięki współpracy z nami możesz zająć się rozwojem swojego biznesu - my dostarczymy ci do tego narzędzi.
W zależności od swoich oczekiwań wybierasz jeden z trzech modeli współpracy. W każdym z tych modeli nad kontrolą, raportowaniem, bezpieczeństwem i terminowością pracy czuwa dedykowany dla Ciebie Project Manager oraz system CONNECTIS_Cloud.

PRACUJĄ DLA CIEBIE DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI
TWOI LUDZIE MOGĄ ZAJĄĆ SIĘ TYM, W CZYM SĄ DOBRZY
Oszczędzasz czas
MNIEJSZE RYZYKO
MNIEJSZE KOSZTY
MNIEJSZE WYDATKI NA SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE
MNIEJ SPRAW KADROWYCH
GWARANCJA REZULTATÓW
CIĄGŁY PODGLĄD NA POSTĘP PRAC

Pracując z nami posiadasz dostęp do naprawdę doświadczonych Specjalistów. Takich, których normalnie zatrudniają tylko liderzy branży IT.

Przecież dla Twojej firmy IT to przede wszystkim narzędzie do osiągania biznesowych celów. Dlatego Twoi pracownicy mogą skupić się na swoich zadaniach, kiedy nasi tworzą niezbędne oprogramowanie.

Bo pracują dla Ciebie Specjaliści z dużym doświadczeniem. Wiedzą jak rozwiązać problemy zanim się pojawią.

Pracując z nami masz pewność wykonania każdego projektu z najwyższą starannością. W końcu dajemy pisemną gwarancję wraz z odpowiednim SLA, a wszyscy nasi Specjaliści spełniają najwyższe wymogi umów o poufności.

Oraz ich pełna kontrola. A wszystko za pomocą CONNECTIS_Cloud, który pokazuje w czasie rzeczywistym na jakim etapie prac są nasi Specjaliści i za co płacisz.

Korzystasz z najnowszych technologii, nie kupując ich na stałe. W końcu to my zajmujemy się wszystkim. To pozwala dużo oszczędzić.

Cały proces rekrutacji, budowy zespołów, obsługi retencji oraz szkoleń leży po naszej stronie. Ty możesz w nim uczestniczyć tylko w takim stopniu, jaki uważasz za niezbędny. Bez dodatkowych formalności.

Pewnie, że dajemy pisemne gwarancje rezultatów, ale najważniejszą gwarancję daje rynek. Czyli zrealizowane przez nas projekty, zadowoleni i wracający do nas Klienci.

Dzięki CONNECTIS_Cloud możesz w każdej chwili sprawdzić na jakim etapie jest projekt, nad czym pracują konkretni Specjaliści oraz zgłosić ewentualne uwagi.

Pracując z CONNECTIS_ masz pisemną gwarancję dotrzymania każdego z 6 naszych standardów.

Jakość

Gwarantujemy dostarczenie ustalonego poziomu jakości usług, zgodnie z wymaganym poziomem SLA.. Gwarancja zabezpieczona jest finansowo.

Kontrola

Dzięki wspólnie wypracowanemu modelowi współpracy w pełni zabezpieczamy interesy naszych Klientów, między innymi poprzez CONNECTIS_Cloud.

Bezpieczeństwo

Nasi pracownicy zobowiązani są do przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa informacji, dlatego wrażliwe dane Klientów są podwójnie zabezpieczane przed dostępem niepowołanych osób.

Elastyczność

Dostosowujemy zespół na bieżąco, w zależności od dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych Klientów.

Przejrzystość

Klient ma możliwość ciągłego wglądu w postęp prac i jakość ich wykonania. Dzięki temu doskonale wie, za co płaci.

Mierzalność

Każdy realizowany przez nas projekt kończy się audytem - zestawieniem kosztów, korzyści oraz jakości usług.

Wielu profesjonalistów powierza nam opiekę nad swoimi Klientami lub część prac, jakie wykonuje dla swoich Klientów.

Doskonale znamy specyfikę prac podwykonawczych. W tym wariancie dostarczymy nasze usługi i udzielimy wsparcia Twoim Klientom w Twoim imieniu. Zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi i biznesowymi. Szukasz wiarygodnego podwykonawcy? Wiele razy sprawdziliśmy się w tej roli. Możesz na nas polegać. Zapytaj o referencje.