Interesujesz się programowaniem i nowymi technologiami? Szukasz ciekawych wydarzeń i spotkań IT? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz najciekawsze eventy 2019 roku!

1. InfoShare

InfoShare to jedna z największych tego typu konferencji w Europie. Tegoroczna edycja będzie już 13 edycją wydarzenia. Wśród tegorocznych prelegentów znajdą się eksperci z takich firm IBM, Linkedin, Bitdefender, Slack, Mozilla, Freshmail, NVIDIA, a także niezależni specjaliści jak Venkat Subramaniam, Bryan Kramer, Harry Roberts, Adam Bien, Mark Schaefer czy Vitaly Friedman. Spotkanie jest nie tylko bogate pod względem merytorycznym, ale również pod względem wielu dodatkowych atrakcji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie! Aby zarejestrować się na to spotkanie kliknij tutaj.

2. Geek Dinner

Geek Dinner to spotkanie dla entuzjastów technologii. W luźnej, spokojnej atmosferze, przy piwie, rozmawia się na tematy związane z IT. Tym razem tematem będzie Visual Studio 2019 i nowy C# w formie coding dojo. Jeżeli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem kliknij tutaj.

3. C_tech #5

C_tech to seria spotkań zapoczątkowana przez programistów. Oprócz części merytorycznej czeka na Ciebie zimne piwo, kawa oraz pizza. Dodatkowo na spotkaniu do wygrania roczna, indywidualna licencja JetBrains! Tym razem tematem spotkania będzie wprowadzenie do aplikacji multi-tenant w Azure. Możesz dołączyć do wydarzenia pod tym linkiem.

4. #EDGE1meetupS

Jeżeli interesuje Cię Front-End – to spotkanie dla Ciebie. Podczas tego spotkania IT poruszone zostaną dwa tematy: Test-Driven Development z wykorzystaniem framework’ów takich jak React i Jest oraz aplikacje mobilne (hybrydowe) dla Developerów Frontend. Szczegóły spotkania znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami IT i spotkaniami dla programistów śledź nasz profil na Facebook’u lub LinkedIn!