Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Mój miesiąc w Basenie – wrażenia uczestników C_school

Mój miesiąc w Basenie – wrażenia uczestników C_school

C_school
Kariera
Społeczność
Wszystkie

Powoli zbliża się koniec naszego developerskiego Basenu. Stworzyliśmy go, żeby utalentowani ludzie mogli sprawdzić, czy programowanie jest dla nich, i czy odnajdują się w świecie IT. Zebraliśmy opinie kilkudziesięciu uczestników Basenu, którzy zaraz rozpoczną C_school. Jak podobał im się Basen? Czego się nauczyli?

Dlaczego uczestnicy zdecydowali się na C_school?

To, co uczestnicy doceniają najbardziej to przede wszystkim elastyczny grafik, koszt nauki i program. Wielu z nich, dołączając do C_school, decyduje się na duży krok w swoim życiu – zmianę branży i ścieżki kariery. Dlatego oferujemy elastyczność – uczestnicy mogą przychodzić kiedy chcą i uczyć się w swoim tempie.

 

Już od kilku miesięcy myślałem o zmianie branży i zacząłem się samemu uczyć Javy. Moja dziewczyna, wiedząc o tym, natrafiła na ogłoszenie na fb o programie nauki C_school. Jestem bardzo nieufny takim reklamom na portalach społecznościowych etc. jednakże postanowiłem się przełamać i zaryzykować … i tak poszedłem na pierwsze spotkanie. Warunki o których na nim usłyszałem oraz dość elastyczny grafik, postanowiłem do was przychodzić częściej…”

– Jan

 

Uczestnicy docenili też nasze podejście do ich nauki. Jednej z uczestniczek zaimponował natomiast nasz test predyspozycji. Choć powody są różne – większość jest zgodna, że Basen zdecydowanie rozwinął ich umiejętności.

Czy uczestnikom podoba się Basen?

Ponad 80% uczestników oceniła swoje dotychczasowe doświadczenie w Basenie na bardzo dobre. Co najbardziej podoba im się w Basenie? Większość zwraca uwagę na program nauki, który jest nastawiony na wiedzę praktyczną i zdobywanie doświadczenia. Uczestnikom podoba się też, że uczymy ich krok po kroku, jednocześnie zachęcając do samodzielnego szukania odpowiedzi. Taka metoda nauki jest bardzo skuteczna i rozwija cechy takie jak samodzielność, umiejętność zorganizowania pracy oraz krytyczne myślenie, które są bardzo ważne w karierze programisty.

 

Czuję się, jakbym faktycznie był programistą w firmie i to mnie motywuje do nauki.  Póki co bardzo fajnie ułożona treść do nauczania i oczywiście świetni ludzie!”

– Marcin

 

Czego można nauczyć się w Basenie?

Ideą Basenu jest sprawdzenie, czy dana osoba rzeczywiście odnajduje się w świecie IT. Basen ma też na celu ułatwić komuś, kto nigdy nie miał styczności z programowaniem, oswoić się ze wszystkim, zanim zacznie swoją naukę w C_school. 

 

Za wcześnie mówić o tym czego się nauczyłem, na pewno zdałem sobie sprawę jak DUŻO jeszcze nie wiem. Na pewno wiem, że można liczyć na zespół C_school, który zawsze cierpliwie odpowie na wszystkie, nawet te najgłupsze pytania. Przekonałem się, że na Basenie zawsze znajdzie się ktoś kto podpowie choćby od czego zacząć.

– Bogdan

 

Podczas Basenu uczestnicy mogą zobaczyć jak wygląda praca programisty, jak organizować swoją pracę i jak współpracować z innymi. 97% uczestników powiedziało, że Basen rozwinął ich umiejętności, nie tylko te techniczne. Oczywiście, wiedza techniczna jest bardzo ważna, ale na początkowym etapie nauki najważniejsze jest czuć, że programowanie naprawdę jest dla Ciebie. 

 

“Nauczyłam się jak wygląda praca programisty. Większa część to poszukiwanie rozwiązań, dzielenie się pomysłami i czerpanie z doświadczenia kolegów.”

– Daria

 

Chcemy, żeby Basen był miejscem, które ułatwi uczestnikom zmianę swojej ścieżki kariery i pozwoli krok po kroku, we własnym tempie zwiększać swoją wiedzę i umiejętności. To właśnie ci ludzie są przyszłością IT i dlatego chcemy dbać o ich rozwój.

Jeżeli chcesz zostać programistą – zapisz się do C_school lub przejrzyj nasze oferty pracy.

Related posts