Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Najlepsze spotkania IT we wrześniu i październiku 2019 roku

Najlepsze spotkania IT we wrześniu i październiku 2019 roku

Kariera
Społeczność
Wszystkie

Interesujesz się programowaniem i nowymi technologiami? Szukasz ciekawych wydarzeń i spotkań IT? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz najciekawsze eventy we wrześniu i październiku 2019 roku!

1. React Native EU 2019

Konferencja dla fanów React Native. Podczas spotkań i warsztatów we Wrocławiu nauczysz się jak usprawniać wyniki aplikacji tworzonych z React Native, jak tworzyć świetny UX oraz wiele więcej! Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu – kliknij tutaj.

2. Wroclaw Open Source Meetup #5

Spotkanie, które przyciąga najlepszych Developerów po to, aby wzajemnie dzielić się wiedzą. Jeżeli szukasz ciekawych rozwiązań open source lub chcesz wiedzieć więcej o takich rozwiązaniach – koniecznie sprawdź to wydarzenie.

3. Jak z sukcesem wejść do branży IT? – meetup

Wydarzenie jest organizowane w ramach Tygodnia Programisty. Szczególnie interesujące dla początkujących w branży IT lub osób, które zastanawiają się, czy to w ogóle dla nich. Ale nie tylko! Coś dla siebie znajdą też bardziej doświadczone osoby. Jeśli chcesz wziąć udział – kliknij tutaj.

4. 4Developers Kraków

Wydarzenia 4Developers pozwalają uczestnikom na wybór ścieżki udziału w wydarzeniu. W Krakowie możesz podążyć za .NET, Architekturą aplikacji, Cloud Computing, Javascript’em lub Python’em. Najlepsi prelegenci i eksperci IT odkryją przed Tobą nowe rozwiązania! Weź udział klikając tutaj. Jeśli nie jesteś z Krakowa – nie martw się, wydarzenie odbywa się również w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami IT i spotkaniami dla programistów śledź nasz profil na Facebook’u lub LinkedIn!

Related posts