Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

C_tech – Rekrutacja i wynagrodzenia w IT z Piotrem Nowosielskim [CEO Just Join IT]

C_tech – Rekrutacja i wynagrodzenia w IT z Piotrem Nowosielskim [CEO Just Join IT]

Kariera
Społeczność
Wszystkie

W związku z ciągle zmieniającym się rynkiem pracy, a co za tym idzie wprowadzeniem pracy zdalnej, przyspieszonej cyfryzacji firm (m.in. spowodowanej rozpowszechnieniem e-commerce a co za tym idzie sprzedaży, marketingu i współpracy) wpływ ludzi powiązanych z branżą IT na rozwój rynku wzrasta z każdym dniem.

Nie może dziwić zatem, że jeden z naszych najpopularniejszych dotąd C_techów dotyczył aktualnej rekrutacji i wynagrodzeń w branży IT, który przeprowadziliśmy wspólnie z Piotrem Nowosielskim CEO Just Join IT.

Najważniejsze kwestie, które poruszamy podczas livestream’u to:

  • raport wynagrodzeń polskich programistów za rok 2020
  • trendy zarobków
  • rekrutacja w branży IT
  • wynagrodzenia w różnych lokalizacjach w Polsce

Kilka słow o Piotrze Nowosielskim – jest on CEO najszybciej rozwijającego się portalu pracy dla polskich programistów Just Join IT. Pasjonat start-upów oraz rozwoju biznesu w oparciu o społeczność. Wychodzi z założenia, że najlepsze rzeczy w marketingu jak i w życiu, są za darmo, a firmy powinny się skracać dystans i pokazywać ludzką twarz swojej marki.  Prywatnie miłośnik szachów oraz piłki nożnej.

Jeśli jesteście zainteresowani trendami wynagrodzenia w branży IT koniecznie posłuchajcie rozmowy z naszego C_techu, który możecie znaleźć na naszym YouTubie oraz Soundcloudzie w formie podcastu:

BTW? Czy już sprawdziliście nasze najnowsze oferty pracy ? Jeśli nie to koniecznie zajrzyjcie na https://connectis.pl/career/

Related posts