Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

C_tech – Poznaj swoje granice / Sławek Sobótka

C_tech – Poznaj swoje granice / Sławek Sobótka

Społeczność
Wszystkie

Ciągle szukamy nowych rozwiązań w IT natomiast czasami musimy się cofnąć do genezy problemu i wyszukać odpowiedniego rozwiązania poprzez dogłębną analizę kodu. Nie dziwi więc ogromnym zainteresowaniem C_tech’em, który dotyczył odkrywania swoich obiektów i modułów. 

Najważniejsze kwestie, które poruszamy podczas livestream’u to: 

  •  Wykrywanie niepokojących symptomów na poziomie kodu 
  •  Tropienie błędnych decyzji architektonicznych na poziomie modularyzacji i integracji 
  •  Rzetelna analiza dzięki technice Event Stormingu Procesowego 
  •  Projektowanie modułów za pomocą technik takich jak: Domain-driven Design  

Kilka słow o Sławku – Od 12 lat właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Bottega IT Minds zrzeszającej 60 ekspertów technicznych. W ciągu 17 lat pracy w branży IT pełnił role programisty, architekta, lidera zespołu, mentora i trenera. W codziennej pracy integruje: Domain Driven Design, wzorce, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek.  W swojej pracy Sławek stosuje nadrzędną zasadę: rozpoznawanie klasy problemu z jaką mamy do czynienia i dobieranie do niej odpowiednich narzędzi. Hobbystycznie interesuje się psychologią pozytywną i kognitywistyką. 

Jeśli jesteście zainteresowani trendami wynagrodzenia w branży IT koniecznie posłuchajcie rozmowy na naszym C_techu, który możecie znaleźć na naszym YouTubie oraz Soundcloudzie w formie podcastu:

Related posts