Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Raport Satysfakcji 2021 – Connectis_ Pracujmy Razem

Raport Satysfakcji 2021 – Connectis_ Pracujmy Razem

Case Study
Kariera
Społeczność
Wszystkie
Zespoły IT

Przez ostatnie dwa lata styl pracy dużej części osób na rynku mocno się zmienił. Nowa sytuacja pandemiczna w 2020 roku spowodowała znaczące spowolnienie gospodarki i wymusiła w wielu przypadkach znaczące zmiany w funkcjonowaniu firm. W tym roku gospodarka odbiła się i wiele sektorów znacząco przyspieszyło. Nie było chyba dla nikogo specjalnym zaskoczeniem, że sektor IT był jednym z czołowych jak chodzi o wzrosty. Za tym poszło oczywiście dużo większe niż dotąd zapotrzebowanie na specjalistów IT – a wobec ich braku, stawki i wynagrodzenia zaczęły mocno rosnąć. 

Ponieważ jako Connectis_ interesuje nas sytuacja na rynku IT, jak i zależy nam aby wiedzieć jak odnajdują się w niej współpracujący z nami specjaliści, co roku przeprowadzamy badanie satysfakcji Connectis_. W jego trakcie pytamy naszych ekspertów IT o najważniejsze aspekty dotyczące ich pracy zarówno z nami, jak i naszymi klientami. Wobec dynamicznej sytuacji na rynku, tym bardziej byliśmy zainteresowani ich opinią! 

W trakcie badania patrzymy na różne aspekty współpracy – zadowolenie z projektu, kontakt z opiekunami, plany na przyszłość, ewentualne obawy dotyczące zatrudnienia, kwestie finansowe i wiele innych. Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze naszym zdaniem wnioski z niego płynące. 

Przede wszystkim widzimy, że specjaliści pracujący w Connectis_ nie obawiają się o swoja przyszłość. Aż 99% z nich nie obawia się o swoje zatrudnienie. Nawet na obecnym rynku to wart uwagi wynik!

Nasi współpracownicy doceniają też profesjonalizm Connectis_, aż 98% z nich dobrze ocenia proces rekrutacji przez który przeszli w trakcie zatrudnienia, a 94% pozytywnie ocenia bieżącą współpracę z opiekunami ze strony Connectis_. Uważamy, że jest to efekt naszego otwartego podejścia do współpracy i poruszania od samego początku tematów, które najbardziej interesują specjalistów w branży IT. Kwestii używanej technologii, wynagrodzenia, pracy zdalnej, systemie podwyżek i awansów czy celu prowadzonego projektu. Nie tylko rozmawiamy o tych tematach od samego początku, ale też nie boimy się ich poruszać w trakcie współpracy. Kiedy widzimy, że w danym temacie pojawiają się jakiekolwiek napięcia, poruszamy te tematy z naszymi klientami. Na dłuższą metę takie podejście przynosi korzyści wszystkim zaangażowanym stronom.

Ponieważ nie samą pracą człowiek żyje – przykładamy wagę do atmosfery panującej w zespołach. Według naszych specjalistów, mamy najlepsze imprezy w branży oraz niespodzianki na specjalne okazje! To oraz inne podejmowane przez nas inicjatywy przekładają się na 93% pozytywnych ocen dotyczących atmosfery w zespole Connectis_ jak i zespołach po stronie klienta.

85% naszych specjalistów jest również zainteresowanych długoterminową współpracą z nami i chce pracować z nami dłużej niż rok.  

Wreszcie – ku naszej wielkiej satysfakcji – aż 96% z naszych specjalistów poleciłoby współpracę z nami zarówno firmom szukającym wsparcia w dziedzinie leasingu specjalistów IT, ale także poleciłoby współpracę z nami swoim znajomym, działającym w branży. Bardzo to doceniamy i ze swojej strony wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych specjalistów dzięki programowi poleceń.

Poza wspomnianymi aspektami współpracy mierzymy również wiele innych, ze wszystkimi z nich możecie zapoznać się w naszym raporcie, który jest podlinkowany na końcu tego artykułu. 

Cieszymy się z tegorocznych wyników, ale w żadnym wypadku nie osiadamy na laurach i przygotowujemy się do kolejnego roku, aby jeszcze lepiej współpracować zarówno ze specjalistami IT jak i klientami. 

Pełny raport możesz zobaczyć pod tym linkiem: https://bit.ly/Pracujmy_Razem_C_

Related posts